جت فن محوری تک جهته

jet-fan_1-407795

جت فن های محوری تک جهته شرکت AIRONN با قابلیت مقاومت به حریق در دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد و ۴۰۰ درجه سانتیگراد به مدت دو ساعت بوده و دارای گواهینامه های F300 و F400 از آزمایشگاه Applus+ هستند. با بهره‌گیری از پروانه های ایرفویل در فن این دستگاه، عملکرد بالای این محصول در قطرهای ۲۹۰ میلیمتر تا ۴۰۰ میلیمتر تضمین شده است. عملکرد جت فن های محوری تک جهته AIRONN براساس استاندارد AMCA 250-12  تایید شده است.

بدنه جت فن

بدنه این تیپ جت فن از استیل گالوانیزه با کیفیت بالا ساخته شده است. گریل محافظ بدنه جت فن نیز به صورت استاندارد و همراستا با جهت مکش هوا ساخته می‌شود.

پروانه جت فن

پروانه این سری جت فن های محوری تک جهته از جنس ETIAL 171 به روش تزریق قالب ساخته می‌شود. همچنین، کلیه پروانه ها براساس استاندارد ISO 1940/1-2003 به صورت استاتیکی و دینامیکی بالانس می‌شوند.

موتور

در این سری از جت فن‌ها از موتورهای تک‌سرعته یا دوسرعته با درجه حفاظت IP55 و کلاس مقاومتی H استفاده می‌شود. نوع تک‌سرعته موتورها امکان تجهیز دستگاه به اینورتر فرکانس را نیز فراهم می‌نماید. قابلیت جابجایی موتور روی ریل موازی محور جت فن، امکان انجام تعمیرات لازم را به ساده ترین حالت ممکن فراهم نموده است.

جعبه ترمینال الکتریکی فن نیز از جنس استیل گالوانیزه و با درجه حفاظت IP55 ساخته می‌شود.

files-9