جت فن رادیال

rjf-01-392603

جت فن های رادیال شرکت AIRONN با قابلیت مقاومت به حریق در دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد و ۴۰۰ درجه سانتیگراد به مدت دو ساعت بوده و دارای گواهینامه های F300 و F400 از آزمایشگاه Applus+ هستند. با بهره‌گیری از طراحی ویژه پروانه های فن این دستگاه، عملکرد بالای این محصول در ظرفیت‌های ۵۰ نیوتن، ۷۵ نیوتن و ۱۰۰ نیوتن تضمین شده است. عملکرد جت فن های رادیال AIRONN براساس استاندارد AMCA 250-12  تایید شده است.

بدنه جت فن

بدنه این تیپ جت فن از استیل گالوانیزه با کیفیت بالا ساخته شده است. گریل محافظ بدنه جت فن نیز به صورت استاندارد و همراستا با جهت مکش هوا ساخته می‌شود.

پروانه جت فن

پروانه این سری جت فن های رادیال به صورت آیرودینامیک طراحی شده و از جنس ETIAL 171 به روش تزریق قالب ساخته می‌شود. همچنین، کلیه پروانه ها براساس استاندارد ISO 1940/1-2003 به صورت استاتیکی و دینامیکی بالانس می‌شوند.

موتور

در این سری از فن‌ها از موتورهای تک‌سرعته یا دوسرعته با درجه حفاظت IP55 و کلاس مقاومتی H استفاده می‌شود. نوع تک‌سرعته موتورها امکان تجهیز دستگاه به اینورتر فرکانس را نیز فراهم می‌نماید. قابلیت جابجایی موتور روی ریل جت فن، امکان انجام تعمیرات لازم را به ساده ترین حالت ممکن فراهم نموده است.

جعبه ترمینال الکتریکی فن نیز از جنس استیل گالوانیزه و با درجه حفاظت IP55 ساخته می‌شود.