فن پشت‌بامی تخلیه هوا

kulisli1-402293

فن های تیپ محوری تخلیه هوای لابی شرکت AIRONN با قابلیت مقاومت به حریق در دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد به مدت دو ساعت بوده و دارای گواهینامه های F300 و F400 از آزمایشگاه Applus+ هستند. این نوع از فن‌های اگزاست در قطر پروانه با ابعاد ۴۰۰ تا ۱۲۵۰ میلیمتر ساخته شده و با بهره‌گیری از دمپر موتوردار و همچنین عایق حرارتی به ضخامت ۵۰ میلیمتر از اتلاف حرارت بیش‌ازحد از فضای لابی جلوگیری می‌کنند. همچنین، مدت زمان پاسخ در هنگام نیاز به باز و بسته شدن دمپرها نیز بسیار کوتاه است. دمپر این تیپ فن‌های AIRONN توانایی تحمل بار وزنی تا ۱۰۰۰ نیوتن را در اثر بارش برف دارد. جهت نمایش حالت باز یا بسته بودن دمپر فن، سوئیچ مخصوص آن طراحی و ساخته شده است. بدنه ضد آب این فن از استیل گالوانیزه ضد زنگ ساخته شده، و در صورت نیاز قابلیت رنگ شدن به رنگ دلخواه را دارد. عملکرد فن های تخلیه دود تیپ محوری AIRONN براساس استاندارد AMCA 210-07 تایید شده است.

بدنه فن

بدنه این تیپ فن از آلیاژی با کیفیت بالا و مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده، و پوشش دهی گالوانیزه گرم بر مقاومت آن افزوده است. همچنین، فلنج فن‌ها با استفاده از خم‌کاری ورق ایجاد شده تا بیشترین مقاومت ممکن فراهم گردد. به‌صورت معمول قاب این تیپ فن از نوع بلند طراحی و ساخته شده است. همچنین، امکان ایجاد دریچه بازدید مناسب جهت نگهداری و تعمیرات نیز وجود دارد.

پروانه فن

پروانه این سری فن‌های محوری به شکل آیرودینامیک طراحی و از جنس ETIAL 171 به روش تزریق قالب ساخته می‌شود. همچنین، کلیه پروانه ها براساس استاندارد ISO 1940/1-2003 به صورت استاتیکی و دینامیکی بالانس می‌شوند.

موتور

در این سری از فن‌ها از موتورهای تک‌سرعته یا دوسرعته با درجه حفاظت IP55 و کلاس مقاومتی H استفاده می‌شود. نوع تک‌سرعته موتورها امکان تجهیز دستگاه به اینورتر فرکانس را نیز فراهم می‌نماید.

جعبه ترمینال الکتریکی فن نیز از جنس آلومینیوم ساخته می‌شود.

فهرست