فن تخلیه دود تیپ محوری

aksiyal1-3993فن های تیپ محوری تخلیه دود شرکت AIRONN با قابلیت مقاومت به حریق در دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد به مدت دو ساعت بوده و دارای گواهینامه های F300 و F400 از آزمایشگاه Applus+ هستند. قابلیت تنظیم زاویه پره‌های فن در سایزهای پروانه بین ۴۰۰ میلیمتر تا ۱۶۰۰ میلیمتر فن‌های تخلیه دود ساخته شده در این کمپانی تنوع گسترده ای را متناسب با ظرفیت‌های متفاوت پارکینگ‌ها فراهم کرده است. ظرفیت دقیق تخلیه هوا در شرایط عملکرد واقعی فن و متناسب با محاسبات انجام شده، از طریق طراحی اصولی فن‌ها از مزایای تجهیزات تولیدکنندگان موفق است. عملکرد فن های تخلیه دود تیپ محوری AIRONN براساس استاندارد AMCA 210-07 تایید شده است.

بدنه فن

بدنه این تیپ فن از آلیاژی با کیفیت بالا و مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده، و پوشش دهی گالوانیزه گرم بر مقاومت آن افزوده است. همچنین، فلنج فن‌ها با استفاده از خم‌کاری ورق ایجاد شده تا بیشترین مقاومت ممکن فراهم گردد. امکان ارائه فن‌های این سری در دو نوع با بدنه کوتاه و بلند نیز وجود دارد. سری فن‌های تخلیه دود اکسیال AIRONN قابلیت نصب در حالت عمودی و افقی را دارد.

پروانه فن

پروانه این سری فن‌های محوری به شکل آیرودینامیک طراحی و از جنس ETIAL 171 به روش تزریق قالب ساخته می‌شود. همچنین، کلیه پروانه ها براساس استاندارد ISO 1940/1-2003 به صورت استاتیکی و دینامیکی بالانس می‌شوند.

موتور

در این سری از فن‌ها از موتورهای تک‌سرعته یا دوسرعته با درجه حفاظت IP55 و کلاس مقاومتی H استفاده می‌شود. نوع تک‌سرعته موتورها امکان تجهیز دستگاه به اینورتر فرکانس را نیز فراهم می‌نماید.

جعبه ترمینال الکتریکی فن نیز از جنس آلومینیوم ساخته می‌شود.

تجهیزات جانبی

پایه نگهدارنده افقی، پایه نگهدارنده عمودی، صداگیر ( سایلنسر) در ابعاد و انواع مختلف، فلنج دهانه فن، دمپر بک‌درفت، توری محافظ، لرزه‌گیر ارتعاشات، تبدیل قیف‌شکل ورودی، واسط منعطف، سنسور ارتعاشات، اینورتر فرکانس