فن تخلیه دود تیپ محوری سلولی

haf1-604085

فن های تیپ محوری سلولی تخلیه دود شرکت AIRONN با قابلیت مقاومت به حریق در دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد به مدت دو ساعت بوده و دارای گواهینامه های F300 و F400 از آزمایشگاه Applus+ هستند. قابلیت تنظیم زاویه پره‌های فن در سایزهای پروانه بین ۴۰۰ میلیمتر تا ۱۲۵۰ میلیمتر فن‌های تخلیه دود ساخته شده در این کمپانی تنوع گسترده ای را متناسب با ظرفیت‌های متفاوت فضای نصب فراهم کرده است. عملکرد فن های تخلیه دود تیپ محوری AIRONN براساس استاندارد AMCA 210-07 تایید شده است.

بدنه فن

قاب فن‌های سلولی از ورق‌کاری آلومینیوم و گوشه‌های قاب از آلومینیوم ریخته‌گری ساخته شده است. بدنه داخلی فن از آلیاژی با کیفیت بالا از استیل گالوانیزه ساخته شده است. همچنین، بدنه داخلی این نوع فن از نوعی پشم سنگ غیرقابل اشتعال (rock wool) به قطر ۵۰ میلیمتر ساخته شده است. درنتیجه، این تیپ فن مزیت فوق‌العاده‌ای از نظر عملکرد اکوستیکی دارد. در این فن‌ها به صورت استاندارد دریچه بازدید جهت نگهداری و تعمیرات تعبیه میشود.

پروانه فن

پروانه این سری فن‌های محوری به شکل آیرودینامیک طراحی و از جنس ETIAL 171 به روش تزریق قالب ساخته می‌شود. همچنین، کلیه پروانه ها براساس استاندارد ISO 1940/1-2003 به صورت استاتیکی و دینامیکی بالانس می‌شوند.

موتور

در این سری از فن‌ها از موتور تک‌سرعته یا دوسرعته با درجه حفاظت IP55 و کلاس مقاومتی H استفاده می‌شود. در نوع تک‌سرعته موتورها امکان تجهیز دستگاه به اینورتر فرکانس را نیز وجود دارد.

دو جعبه ترمینال الکتریکی فن نیز از جنس آلومینیوم ساخته می‌شود.