فن تخلیه دود تیپ سری محوری

aksiyal-seri1-721060

فن های تیپ سری محوری تخلیه دود شرکت AIRONN با قابلیت مقاومت به حریق در دمای ۳۰۰ درجه سانتیگراد به مدت دو ساعت بوده و دارای گواهینامه های F300 و F400 از آزمایشگاه Applus+ هستند. قابلیت تنظیم زاویه پره‌های فن در سایزهای پروانه بین ۴۰۰ میلیمتر تا ۱۲۵۰ میلیمتر فن‌های تخلیه دود ساخته شده در این کمپانی تنوع گسترده ای را متناسب با ظرفیت‌های متفاوت برای تامین فشارهای بالا فراهم کرده است. بدین‌ترتیب، این نوع از فن‌های تخلیه برای رفع مشکل افت‌فشار استاتیکی بالا در سیستم‌های کانال‌کشی پارکینگی بسیار سودمند بوده و جایگزین مناسبی برای فن‌های گریز از مرکز بزرگ محسوب می‌شود. عملکرد فن های تخلیه دود تیپ محوری AIRONN براساس استاندارد AMCA 210-07 تایید شده است.

بدنه فن

بدنه این تیپ فن از آلیاژی با کیفیت بالا و مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده، و پوشش دهی گالوانیزه گرم بر مقاومت آن افزوده است. همچنین، فلنج فن‌ها با استفاده از خم‌کاری ورق ایجاد شده تا بیشترین مقاومت ممکن فراهم گردد. به‌صورت معمول قاب این تیپ فن از نوع بلند طراحی و ساخته شده است. همچنین، امکان ایجاد دریچه بازدید مناسب جهت نگهداری و تعمیرات نیز وجود دارد.

پروانه فن

پروانه این سری فن‌های محوری به شکل آیرودینامیک طراحی و از جنس ETIAL 171 به روش تزریق قالب ساخته می‌شود. همچنین، کلیه پروانه ها براساس استاندارد ISO 1940/1-2003 به صورت استاتیکی و دینامیکی بالانس می‌شوند.

موتور

در این سری از فن‌ها از دو موتور تک‌سرعته یا دوسرعته با درجه حفاظت IP55 و کلاس مقاومتی H استفاده می‌شود. در نوع تک‌سرعته موتورها امکان تجهیز دستگاه به اینورتر فرکانس را نیز وجود دارد.

دو جعبه ترمینال الکتریکی فن نیز از جنس آلومینیوم ساخته می‌شود.